BitClub Network  Legalna kopalnia Bitcoinów i kryptowalut

BitCoin jest pierwszą na świecie kryptowalutą, czyli w uproszczeniu walutą cyfrową. To co wyróżnia go na tle klasycznych walut to fakt, że jest on zupełnie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli, jest niezależny od banków czy instytucji finansowych. Tym samym nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy w jakikolwiek sposób ingerować w zawartość Twojego portfela.
 
BitClub Network  od przeszło 3 lat prowadzi jedną z największych kopalni walut cyfrowych i daje nam możliwość partycypowania w  częściowym zakupie sprzętu poprzez kupno udziału, a przez to uzyskanie części zysków z kopania Bitcoina poprzez tzw. Mining Pools.
BitClub Network daje nam możliwość wydobywania kryptowalut takich jak:  Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Monero, Zcash i innych.
Chcesz brać udział w wydobywaniu Bitcoinów dzięki kopalni BitClub Network?
Dołącz do naszej grupy wsparcia i działaj z nami!

BitClub Network

Krótko o firmie:
 • firma działa od 2014 roku i stale znajduje się w pierwszej dziesiątce kopalni Bitcoinów na świecie
 • własna kopalnia i sprzęt na Islandii, światowy udział w wydobyciu Bitcoina to około 5%
 • z początkiem nowego roku 2018 uruchomienie 3 x większej mocy obliczeniowej oraz własnej linii produkcyjnej sprzętu (tak, aby odciąć się od polityki obecnych producentów)
 • możliwość sprzedaży zakupionej mocy obliczeniowej GPU (zamiast kopać kryptowalutę, będziemy mogli moc obliczeniową udostępnić innym firmom)
 • w planach globalna sieć płatności CoinPay wykorzystująca BTC i ClubCoin
 • własna kryptowaluta ClubCoin, od dawna do nabycia na zewnętrznych giełdach, można kopać również metodą POS.
 • Aktualne statystyki kopalni można sprawdzić – TUTAJ

Na poniższych filmach możesz zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda kopalnia BitClub Network, oraz jakim sprzętem i technologią dysponuje.

Przejdźmy teraz do możliwości, jakie daje kopalnia BitClub Network. Aby zostać górnikiem i uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.

Co nam daje CZŁONKOSTWO:

 • Portfele BitClubu, gdzie możemy przechowywać Bitcoina i inne kryptowaluty
 • Dostęp do puli wydobywczych Bitcoin i GPU
 • Możliwość zarabiania na programie partnerskim
 • Udział w promocjach i bonusach oferowanych przez firmę

1. Mining Pool – Pule wydobywcze

Pierwszym rodzajem pakietów wydobywczych są pakiety Bitcoinowe, czyli takie, które kopią TYLKO Bitcoina. Do wyboru są 3 pule wydobywcze o wartości 500$, 1000$ oraz 2000$. Możesz także kupić łącznie wszystkie 3 pule za 3500$ dzięki czemu otrzymasz również specjalne bonusy. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni – czyli przez prawie 3 lata będziemy dostawać dzienne profity. Obecne naliczenia z wydobycia to około 8% miesięcznie. Wydobycie zależy od mocy wydobywczej kopalni, trudności wydobycia samego Bitcoina oraz jego aktualnego kursu. Czas „rozruchowy” pakietu to 30 dni, które nie są wliczone w dni „wydobywcze”.

Od września 2017 została wycofana wymuszona reinwestycja i teraz sam ustalasz dla każdej z puli czy chcesz reinwestować część wydobytych BitCoinów na kolejne udziały częściowe np. 70% reinwestycja i 30% do wypłaty lub 100% do wypłaty lub do inwestycji – sami o tym decydujemy.

2. Pule GPU

Drugi rodzaj pakietów to zakup mocy GPU, w których my decydujemy o naszym wydobyciu, czyli zakupioną moc przeznaczamy na wydobycie jednej z kryptowalut: ETH, ETC, ZEC, DASH lub XMR. Pakiety dostępne są w dwóch wariantach cenowych: 1000$ i 5000$. Każda aktywna moc aktywna jest przez 2000 dni !!, czyli prawie 6 lat otrzymujemy 100% wydobycia. W przypadku mocy GPU nie ma możliwości „reinwestycji”.

Ciekawostką będzie pojawienie się na początku 2018 roku możliwości odsprzedaży naszej mocy do zastosowań obliczeniowych np. naszą moc zakupi biuro projektowe do skomplikowanych obliczeń architektonicznych.

Wydobycie otrzymujemy w danej kryptowalucie, na którą ustawimy sobie moc. W trakcie trwania wydobycia, moce możemy sobie dowolnie przestawiać, w ten sposób sami decydujemy co w danej chwili jest dla nas ważniejsze – maksymalne zyski czy gromadzenie danej kryptowaluta, która w przyszłości może okazać się bardzo droga.

WYBIERZ PULE ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE

Odpowiedzi na częste pytania..

Pytanie 1: Co się dzieje i na co są przeznaczane wpłaty/inwestycje od użytkowników ?

– Środki te w całości przeznaczane są na zakup nowego sprzętu (nowej mocy wydobywczej).

Pytanie 2: Z czego w takim razie robione są naliczenia ?

– Naliczenia są zmienne i w 100% pochodzą z wydobycia. Dlatego na dziś są małe i wynoszę około 7-8% na miesiąc. Ważne, aby każdy coś dostał. Zwiększenie mocy poprzez uruchomienie nowego sprzętu spowoduje większe wydobycie/przychody co przełoży się na większe podziały zysków.

3. Pytanie: Czy naliczenia/podziały mogą spaść do zera ?

– Teoretycznie tak, ale w praktyce sprzedaż mocy zostaje blokowana, co jest równoznaczne z utrzymaniem naliczeń/podziałów na pewnym poziomie. Czyli firma nie chce już naszej kasy, bo nie ma co z nią zrobić – jest kasa, a nie ma sprzętu … Taka sytuacja miała już miejsce kilka tygodni temu.

Pytanie 4: Dlaczego musimy czekać 30 dni na uruchomienie naszej „mocy” ?

– Jest to uśredniony czas uruchomienia nowego sprzętu … czasem czeka się i 100 dni na sprzęt, więc w najgorszym wypadku tyle musiałby ktoś czekać, a inna osoba mogłaby zakupić „moc” dzień przed uruchomieniem i czekałaby tylko 1 dzień. To jest takie uśrednienie, aby nikogo nie skrzywdzić, a traktować tak samo.

Jakie są jeszcze możliwości zarobkowe w Bitclub Network?

 

    

Plan marketingowy firmy

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

POTRZEBUJESZ POMOCY? NAPISZ DO MNIE

14 + 7 =

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.

Copyright 2017 Klub eBiznes.pl – Skuteczne metody zarabiania

Share This